OBCHÓD PIELĘGNIARSKI

Medyczna aplikacja mobilna dla pielęgniarki
NR KAT. 2142PI02.02
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Medyczna aplikacja mobilna dla pielęgniarki

To aplikacja stworzona z myślą o pielęgniarkach pracujących w szpitalu, która w niezwykle wygodny i prosty sposób wspomaga czynności wykonywane podczas obchodu pielęgniarskiego. Dzięki tej aplikacji mobilnej realizacja przez pielęgniarki elektronicznych zleceń lekarskich, przeglądanie i wypełnianie dokumentacji medycznej nie muszą już być wykonywane przy komputerze. Wszystkie te czynności można wykonać teraz bezpośrednio przy pacjencie.

Screenshot

DEDYKOWANA APLIKACJA DLA PIELĘGNIAREK

Aplikacja zaprojektowana specjalnie dla roli pełnionej przez pielęgniarkę w szpitalu, dzięki czemu praca w niej jest intuicyjna i wygodna.

Screenshot

DOSTĘP DO DANYCH MEDYCZNYCH

Dostęp do danych medycznych pacjenta w każdej chwili dla każdego użytkownika aplikacji.

Screenshot

ELEKTRONICZNA DOKUMENTACJA MEDYCZNA

Pełną dokumentację medyczną można prowadzić na urządzeniu przenośnym. Prowadzenie dokumentacji jest teraz łatwiejsze.

Screenshot

OBSŁUGA PODPISU ELEKTRONICZNEGO

Aplikacje umożliwiają korzystanie z dotychczasowego podpisu elektronicznego z tym samym hasłem co w systemie KS-MEDIS.

Screenshot

REALIZACJA ZLECEŃ LEKARSKICH

Po zrealizowaniu zleceń lekarskich nie trzeba uzupełniać dodatkowych informacji przed komputerem. Wystarczy odnotowanie tego faktu w tablecie.

OBCHÓD PIELĘGNIARSKI

Screenshot
Screenshot
Screenshot

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Z jakim systemem operacyjnym należy kupić tablet, żeby móc korzystać z aplikacji ?

Wymagania wobec systemów operacyjnych kompatybilnych z aplikacją: Windows 8.1 i wyższe.
Aplikację można bezpłatnie pobrać klikając na poniższe symbole lub skanując kod qrcode:

Screenshot

Windows 8.1

Screenshot

Obchód pielęgniarski

Czy dokumenty i zlecenia lekarskie utworzone w aplikacjach będą widoczne również w KS-MEDIS ? Jakie czynności należy wykonać, aby te dane się tam pojawiły?

Wszystkie dokumenty i zlecenia utworzone w tej aplikacji mobilnej automatycznie widoczne są również w systemie KS-MEDIS. Nie ma potrzeby wykonywania żadnych dodatkowych operacji.Na co dzień korzystam z aplikacji OBCHÓD PIELĘGNIARSKI w szpitalu, w którym jestem zatrudniona ale chciałabym korzystać z tej aplikacji podczas dyżurów w innym szpitalu, gdzie działa system HIS innego producenta. Czy jest taka możliwość?

Tak oczywiście, istnieje taka możliwość. Dlatego też każda z produkowanych przez nas aplikacji na urządzenia mobilne udostępniana jest za pośrednictwem sklepu Microsoft Store praktycznie dla dowolnego użytkownika. Aplikacja ta łączy się poprzez bezpieczny i zarazem bardzo prosty interfejs komunikacyjny (tzw. webservice), który obsługiwany (znany) jest przez większość nowoczesnych systemów HIS. W celu podłączenia tej aplikacji do innego niż KS-MEDIS systemu HIS prosimy o kontakt producenta tego systemu na adres biuro@kamsoft.pl

Czy mogę uzyskać dostęp do wersji demo aplikacji Obchód pielęgniarski?

Wszystkie aplikacje dostępne są w sklepie Microsoft Store. Po zainstalowaniu aplikacji istnieje możliwość uruchomienia jej w wersji Demo.